Działalność

Działalność

Działamy od ponad 30 lat!

Witamy Panstwa na stronie firmy Eurobusiness-Haller.

Misją naszej firmy jest działalność proeksportowa i promocja polskiej myśli naukowo-technicznej oraz polskich przedsiębiorstw poprzez ich udział w renomowanych międzynarodowych targach wynalazczości, międzynarodowych targach branżowych oraz w wyjazdowych misjach gospodarczych, w konferencjach.

Świadczymy również najwyższej jakości i w pełnym zakresie tematycznym oraz językowym usługi tłumaczeniowe.

Oferujemy kompleksową koordynację i obsługę udziału firm w targach, konferencjach i misjach gospodarczych. Jesteśmy przedstawicielem w Polsce czołowych korporacji targowych, m.in. firmy Reed Exhibitions, światowego lidera branży wystawienniczej.

Od początku naszej działalności z dużym powodzeniem promujemy polskie osiągnięcia naukowo-techniczne na międzynarodowych i krajowych targach wynalazczości.

Jako biuro tłumaczeń oferujemy naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Tłumaczymy – na wiele języków – zarówno teksty ogólne, jak i dokumenty specjalistyczne z różnych dziedzin. Nasi tłumacze posiadają długoletnie doświadczenie oraz najwyższe kwalifikacje językowe i techniczne.

Naszym Klientom oferujemy ponad 20-letnie doświadczenie, wiedzę oraz narzędzia zapewniające możliwość rozszerzenia działalności na nowe obszary rynkowe, wsparcie merytoryczne realizowane przez ofertę szkoleń oraz konsulting wykonywany przez współpracujących specjalistów z zakresu prawa, podatków i organizacji oraz pomoc w międzynarodowych kontaktach handlowych bez barier językowych.

Zapraszamy do współpracy

Barbara Haller de Hallenburg-Illg
Prezes

Prezentacja działalności Eurobusiness Haller PL
Prezentacja działalności Eurobusiness Haller ENG