Tureckie Targi Innowacji – 1Idea1World 2024

Tureckie Targi Innowacji – 1Idea1World 2024

przez
561 561 people viewed this event.

Tureckie Targi Innowacji 1Idea1World 2024

Tureckie Targi Innowacji 1Idea1World
28-29 kwietnia 2024 Turcja – Stambuł

Jako wyłączny przedstawiciel targów w Polsce mamy przyjemność zaprosić was na wydarzenie promujące design i innowacje na scenie międzynarodowej.

Strona wydarzenia: https://www.1i1w.com/

1Idea1World to międzynarodowe targi, które odbędą się w Turcji. Wydarzenie to promuje design i innowacje na scenie międzynarodowej. Celem targów jest komercjalizacja wynalazków na terenie Europy. Podczas 1I1W czołowi wynalazcy, badacze, inżynierowie i naukowcy przedstawią aktualne problemy badawcze we wszystkich dziedzinach. Wydarzenie jest organizowane pod patronatem World Invention Intellectual Property Association (WIIPA) przez Tureckie Stowarzyszenie Wynalazców (TUMMIAD).

 

Dlaczego warto wziąć udział w 1Idea1World?

Misją Targów jest promocja najnowszych rozwiązań z wielu branż oraz nawiązanie międzynarodowej współpracy między światem nauki a przedsiębiorcami. Wydarzenie znane jest ze swoich prestiżowych nagród oraz wysokich efektów promocyjnych. Prezentują corocznie wynalazki eksponowane przez wynalazców z wielu krajów świata. Zapraszamy więc do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań i wynalazków na międzynarodowym forum wśród przedstawicieli przemysłu i biznesu oraz zdobycia prestiżowych nagród. Targi stwarzają wystawcom optymalne warunki do wypromowania własnej marki, ugruntowania obecności na rynku i zbudowania trwałych relacji partnerskich z inwestorami, marketerami, producentami i dystrybutorami z całego świata celem osiągnięcia sukcesu rynkowego.

Menager projektu

Agnieszka Passia

tel.: +48 690 096 223
e-mail: a.passia@haller.pl

  Formularz kontaktowy
  Event registration closed.
   

  Informacje

  2024-04-28 do
  2024-04-29
   

  Data Zakończenia Rejestracji

  2024-03-31
   

  Kategoria Wydarzenia

  Udostępnij

  decor