Międzynarodowy Konkurs Innowacji i Wynalazków – iCAN

Międzynarodowy Konkurs Innowacji i Wynalazków – iCAN

przez
345 345 people viewed this event.

Oficjalna strona Organizatora: https://www.tisias.org/

Oficjalny Przedstawiciel w Polsce: Eurobusiness-Haller

iCan to największe targi wynalazczości w Kanadzie. Ich organizatorem jest Toronto International Society of Innovation & Advanced Skills (TISIAS). Impreza odbywa się pod patronatem i przy wsparciu organizacyjno-promocyjnym Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Wynalazczości (IFIA) oraz Światowego Stowarzyszenia Własności Intelektualnej (WIIPA).

Targi umożliwiają uczestnikom profesjonalną promocję swych produktów na arenie międzynarodowej oraz nawiązanie kontaktów biznesowych z producentami, inwestorami, z podmiotami zainteresowanymi współpracą naukową, wdrożeniami, zakupem licencji nowych technologii i produktów.

Targi iCAN w liczbach: ponad 365 wystawców z 34 krajów. Poza uczestnikami z Kanady w imprezie uczestniczą przedstawiciele wielu krajów z całego świata, m.in. z Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Kuwejtu, Hongkongu, Tajwanu, Malezji, Holandii, Belgii, Japonii, Meksyku, Rumunii, Francji, Hiszpanii i Korei.

Wszystkie prezentowane wynalazki są zgłaszane do konkursu, w ramach którego są oceniane przez jury. W skład jurorów wchodzą specjaliści z branż prezentowanych na Targach, reprezentujący zarówno naukę, jak i przemysł. Wśród nagród przyznawane są złote, srebrne i brązowe medale oraz inne prestiżowe wyróżnienia. Główną nagrodą jury jest Grand Prix. Ocena rozwiązań dokonywana jest na podstawie pisemnych materiałów o wynalazku, przesłanych wraz ze zgłoszeniem rozwiązania do konkursu przed Targami.

Manager projektu

Agnieszka Passia
tel. +48 690 096 223
e-mail: a.passia@haller.pl

  Formularz kontaktowy
  Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL:

   

  Informacje

  2024-08-26 do
  2024-08-27
   

  Data Zakończenia Rejestracji

  2024-08-01
   

  Lokalizacja

  Wydarzenie Online
   

  Kategoria Wydarzenia

  Udostępnij

  decor