Reed Exhibitions

Reed Exhibitions

Eurobusiness-Haller z Katowic jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę wielu branżowych międzynarodowych targów organizowanych przez światowego lidera branży wystawienniczej firmy RX Global (dawniej Reed Exhibition) z siedzibą w Londynie www.rxglobal.com

 

Rokrocznie organizuje ona ponad 400 targów w ponad 22 krajach zarówno europejskich jak i w Azji, Afryce, Ameryce, Australii. Wysoki profesjonalizm firmy zapewnia bardzo dużą efektywność udziału w ich targach.

RX Global wita więc Państwa na stronie internetowej swojego przedstawicielstwa zachęcając gorąco do szczegółowego zapoznania się z aktualnym kalendarzem targów i informacjami o proponowanych imprezach.

Zadaniem ekipy Eurobusiness-Haller jest nie tylko bezpłatne informowanie polskich podmiotów o aktualnych imprezach targowych, kosztach uczestnictwa, terminach itp. ale także bezpłatne koordynowanie udziału polskich wystawców w targach.

Do dyspozycji polskich wystawców oddajemy profesjonalny zespół ludzi wykorzystujący swoją wiedzę i doświadczenie oraz znajomość oferowanych targów i realiów rynku, dzięki któremu przygotowanie Państwa udziału w targach będzie sprawniejsze i łatwiejsze. Dla każdej imprezy targowej Eurobusiness-Haller proponuje menadżera, który będzie z Państwem w stałym kontakcie od początku do wyjazdu na targi oraz podczas trwania targów w dniu montażu stoisk oraz w dniu rozpoczęcia targów.